Щиборівська сільська рада Хмельницького району Хмельницької області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 10.12.2020 16:40

Щиборівська сільська рада Хмельницького району Хмельницької області оголошує конкурс на заміщення вакантних  посад:

1. Начальника фінансового відділу Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області

Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 2 років або стаж роботи за фахом у бюджетних установах не менше 3 років.

2. Головного спеціаліста фінансового відділу Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області

Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

3. Головного спеціаліста фінансового відділу Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області

4. Начальника відділу бухгалтерського обліку і звітності Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи за фахом на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

5. Начальника відділу соціального захисту населення Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області

Вимоги до професійної компетентності кандидатів

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

6. Начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області

Вимоги до професійної компетентності кандидатів

7. Головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області

8. Спеціаліста I категорії відділу освіти, культури, молоді та спорту Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області

- повну або базову вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, молодшого спеціаліста;

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: с. Щиборівка, вул. Центральна, 12, 31070, (контактний телефон      9-37-43).