Щиборівська сільська рада Хмельницького району Хмельницької області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 21.12.2020 09:38

про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

посадових осіб  Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області

Щиборівська сільська рада Хмельницького району Хмельницької області оголошує конкурс на заміщення вакантних  посад:

1. Начальник відділу комунальної власності, земельних відносин та соціально-економічного розвитку Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області.

Вимоги до професійної компетентності кандидатів

Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

2. Начальник загального відділу

Вимоги до професійної компетентності кандидатів

3. Головний спеціаліст загального відділу Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області

Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

- повну або базову вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, молодшого спеціаліста;

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: с. Щиборівка, вул. Центральна, 12, 31070, (контактний телефон      9-37-43).