Щиборівська сільська рада Хмельницького району Хмельницької області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 06.01.2021 13:59

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади комунальної власності, земельних відносин та соціально-економічного розвитку

Щиборівська сільська рада Хмельницького району Хмельницької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу комунальної власності, земельних відносин та соціально-економічного розвитку

Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

- повну або базову вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, молодшого спеціаліста;

До конкурсної комісії подаються такі документи:заява про участь у конкурсі, особова картка з відповідними додатками; автобіографія, копії документів про освіту; копії паспорта, трудової книжки, військового квитка (за наявності), фотокартка розміром 4х6 см.

Документи приймаються до 05 лютого 2021 року (включно). Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою:  с. Щиборівка, вул. Центральна, 12, 31070, (контактний телефон 9-37-43).