Щиборівська сільська рада Хмельницького району Хмельницької області оголошує конкурс на заміщення вакантних посади

Дата: 01.03.2021 11:06

Щиборівська сільська рада Хмельницького району Хмельницької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача сектору з питань цивільного захисту, надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та охорони праці Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області

Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Повиненні знати: Конституцію України; закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про охорону праці», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Кодекс цивільного захисту України.

- повну або базову вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

Документи приймаються до  30 березня 2021 року (включно). Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою:  с. Щиборівка, вул. Центральна, 12, 31070, (контактний телефон 9-37-43).