Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора (керівника) Кузьминського ліцею Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області.

Дата: 30.04.2021 15:43

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора закладу загальної середньої освіти: керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти), організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі:

1. Заява про участь у конкурсі.

2. Згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

3. Автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу).

4. Копія паспорта громадянина України.

5. Копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста).

6. Документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою.

7. Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання.

8. Довідка про відсутність судимості.

9. Довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду.

10. Мотиваційний лист, складений у довільній формі.

11. Кандидат/кандидатка на посаду може надати інші документи, що підтверджують її/його професійні та/або моральні якості.

Строк подання документів: документи приймаються до 1715 години 27 травня 2021 року у відділі освіти, культури, молоді та спорту Щиборівської сільської ради за адресою: вул. Центральна, 12, с. Щиборівка, Хмельницький район, Хмельницька область, 31071.

Дата, час і місце проведення конкурсу: Дата: 09.06.2021 рік. Час: 1000.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Щиборівської сільської ради за адресою: вул. Центральна, 12, с. Щиборівка, Хмельницький район, Хмельницька область, 31071.

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, уповноваженої надавати інформацію про конкурс та приймати документи:

Баранецька Ольга Вікторівна

Тел.: +380(97)8079855