ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ВАКАНТНУ КЕРІВНИКА СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Дата: 15.06.2021 20:26

Щиборівська сільська рада Хмельницького району Хмельницької області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

начальника служби у справах дітей

Вища освіта, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.

- вищу освіту;

Документи приймаються до 15 липня 2021 року (включно). Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою:  с. Щиборівка, вул. Центральна, 12, 31070, (контактний телефон 9-37-43).