Сторінка на стадії наповнення.

Щороку 30 липня в Україні відзначається Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми.

Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми заснований Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй в 2013 році та відзначається в системі міжнародних днів ООН 30 липня.

14:20 28.07.2021

"Кидай курити зараз"

Інформаційна кампанія "Кидай курити зараз"      https://bit.ly/370lwh2 https://bit.ly/370v1g3 (відео),    https://docs.google.com/spreadsheets/d/1kJLNNlL7MsSfYAsH7fHH_dT4GqYc9S3_GpgHya-1U80/edit?usp=sharing- тексти для публікацій у соціальних мережах (або поширювати із фейсбук-сторінки ОДА)

14:16 28.07.2021

День села у с. Каламаринка

25 липня в с. Каламаринка відбулося яскраве святкування Дня села, що було наповнене цікавими виступами місцевих і запрошених творчих колективів та артистів і викликало у присутніх шквал неперевершених вражень, заряд позитивними емоціями та драйвовою енергетикою.

11:29 26.07.2021

Дотація за бджолосім'ї

Постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018  року №107 в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 року № 517 затверджено  «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції». Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації становить 60000 гривень одному отримувачу. Для отримання дотації за бджолосім’ї фізичні особи та суб’єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, подають за місцезнаходженням пасіки до виконавчого органу відповідної сільської, селищної, міської ради (далі - органи місцевого самоврядування) до 1 жовтня поточного року такі документи:

15:24 19.07.2021

Дотація за приріст корів

Постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018  року №107 в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2021 року № 517 затверджено  «Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції». Дотація за приріст корів надається на безповоротній основі суб’єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, за кожну наявну прирощену корову власного відтворення, на яку збільшено основне стадо станом на 1 липня поточного року порівняно з наявним поголів’ям корів станом на 1 січня поточного року, в розмірі 30000 гривень за одну голову.

14:57 19.07.2021