ПОРЯДОК відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Щиборівська сільська рада Хмельницького району Хмельницької області

Дата: 29.10.2021 12:13

РОЗМІР
якої є Щиборівська сільська рада Хмельницького району Хмельницької області

Послуга, що надається

Вартість виготовлення однієї сторінки

1.

Копіювання або друк копій документів формату A4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,1 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки

2.

Копіювання або друк копій документів формату A3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк)

0,2 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки

3.

Копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

0,3 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки

4.

Виготовлення цифрових копій документів шляхом сканування

0,1 відсотка розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб за сканування однієї сторінки

Примітка. Розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб за виготовлення однієї сторінки встановлюється на дату копіювання або друку документів.

Щиборівська сільська рада Хмельницького району Хмельницької області

1. Цей Порядок  визначає  механізм відшкодування запитувачем інформації фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються Щиборівською сільською радою Хмельницького району Хмельницької області (далі – сільська рада), її виконавчим органом (далі - Розпорядник інформації) за запитом на інформацію.

2. Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію (далі - Порядок), застосовується у випадку, коли сільська рада, її виконавчий орган є належними розпорядниками інформації.

- особі у разі надання інформації про неї;

- якщо задоволення запиту передбачає виготовлення копій документів обсягом, що не перевищує 10 сторінок;

- щодо інформації, яка становить суспільний інтерес.

4. Відшкодування запитувачами інформації витрат на копіювання або друк документів здійснюється у разі необхідності виготовлення більш як 10 сторінок запитуваних документів, починаючи з першої сторінки, відповідно до фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, розпорядником якої є сільська рада, її виконавчий орган.

5. Розмір відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк запитуваних документів визначається Розпорядником інформації з урахуванням розміру мінімальної заробітної плати на дату направлення запитувачу інформації повідомлення про розмір вартості витрат.

6. До розміру відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк (виготовлення) документів, що надаються за запитами на інформацію, також ураховуються витрати, пов'язані зі скануванням або іншою комп'ютерною обробкою цих документів.

7. Оплата рахунку на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, здійснюються у будь-якій фінансовій установі, зручній для запитувача.

8. У випадках, коли запитувана інформація міститься в документах обсягом більш як 10 сторінок, відповідальна особа, не пізніше п'яти робочих днів, а у випадку продовження строку розгляду запиту, не пізніше 20 робочих днів, з дня надходження до Розпорядника інформації запиту повідомляє про це заявника із зазначенням вартості фактичних витрат, пов'язаних із копіюванням або друком документів, та реквізитів і порядку сплати цих витрат.

9. Запитувані документи надаються протягом трьох робочих днів після підтвердження факту оплати.

10. Відповідь на запит не надається у разі повної або часткової відмови запитувача від оплати Рахунку.

РОЗМІР
якої є Щиборівська сільська рада Хмельницького району Хмельницької області