Очищення влади

Повідомлення про початок проходження перевірки

Відповідно до Закону України „Про очищення влади”, Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, зі змінами,  15.03.2024 року в Щиборівській сільській раді Хмельницького району Хмельницької області розпочато проведення перевірки щодо Кота Юрія Володимировича – начальника служби у справах дітей та сім’ї сільської ради

15:52:01 19.03.2024

Повідомлення про початок проходження перевірки

Відповідно до Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року  №563, зі змінами, 26.02.2024 року в Щиборівській сільській раді Хмельницького району Хмельницької області розпочато проведення перевірки щодо:

16:56:17 26.02.2024

Повідомлення про початок проходження перевірки

Відповідно до Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року №563, зі змінами,  26.02.2024 року в Щиборівській сільській раді Хмельницького району Хмельницької області розпочато проведення перевірки щодо:

16:50:02 26.02.2024

Повідомлення про початок проходження перевірки

Відповідно до Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, 30.01.2024 року в Щиборівській сільській раді Хмельницького району Хмельницької області розпочато проведення перевірки щодо ВОЙТОВОЇ Олесі Петрівни,головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту сільської ради.

16:50:08 30.01.2024

Повідомлення про початок проходження перевірки

Відповідно до Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, 30.01.2024 року в Щиборівській сільській раді Хмельницького району Хмельницької області розпочато проведення перевірки щодо ГАЛАЙКО Аліни Віталіївни, начальника відділу бухгалтерського обліку і звітності – головного бухгалтера сільської ради.

16:47:31 30.01.2024

Повідомлення про початок проходження перевірки

Відповідно до Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, 21.12.2023 року в Щиборівській сільській раді Хмельницького району Хмельницької області розпочато проведення перевірки щодо ГАВРИЛЮК Марини Миколаївни, начальника відділу з питань організації надання адміністративних послуг сільської ради.

16:33:10 21.12.2023

Повідомлення про початок проходження перевірки

Відповідно до Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України „Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, 02.11.2023 року в Щиборівській сільській раді Хмельницького району Хмельницької області розпочато проведення перевірки щодо Оначук Катерини Олександрівни, провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку і звітності сільської ради.

16:57:52 02.11.2023