Фінансовий відділ

Фінансовий відділ Щиборівської сільської ради повідомляє

Фінансовий відділ Щиборівської сільської ради  повідомляє , що  відповідно до  пункту 5 статті 27 Бюджетного  кодексу України,  13 березня 2024 року о десятій годині у приміщенні сільської ради  відбудеться  публічне представлення інформації про  виконання  бюджетних програм та інформації про виконання місцевого бюджету відповідно  до показників, бюджетні призначення щодо яких затверджені рішенням про місцевий бюджет за 2023 рік.

13:22:49 13.02.2024

Фінансовий відділ Щиборівської сільської ради  повідомляє

Фінансовий відділ Щиборівської сільської ради  повідомляє , що  відповідно до статті 27 пункту 5 Бюджетного  кодексу України,  14 березня 2023 року о десятій годині у приміщенні сільської ради  відбудеться  публічне представлення інформації про  виконання  бюджетних програм та інформації про виконання місцевих бюджетів відповідно  до показників, бюджетні призначення щодо яких затверджені рішенням про місцевий бюджет за 2022 рік.

10:04:12 02.03.2023