Запобігання та протидія домашньому насильству

В Україні створили перший застосунок для постраждалих від домашнього насильства

Українське представництво Міжнародного громадського руху проти насильства "Біла стрічка" запустило мобільний застосунок під назвою WhiteRibbonUA для допомоги жінкам та дітям, які постраждали від домашнього насильства. Додаток має три розділи: екстрена допомога постраждалій особі; документування фактів насилля; інформація про те, як розпізнати домашнє насилля. Основною функцією застосунку є прямий зв'язок із Національною поліцією  України. Також додаток передбачає можливість швидкого пошуку центру підтримки. З його допомогою можна визначити власну локацію та місце знаходження найближчого центру підтримки, поліцейської дільниці або служб екстреної допомоги. Додаток має вигляд жіночого календаря (це додатковий захист від аб?юзера). Щоб розпочати роботу, потрібно затримати палець на верхній іконці в головному меню. Завантажити застосунок можна з AppStore aбо Google Play.

10:10:42 02.02.2022