КОМПЛЕКСНИЙ ПЛАН ПРОСТОРОВОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЇ

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЇ

http://План підготовки Стратегічного плану розвитку Щиборівської ОТГ на 2022-2027 роки 1. Провести соціально-економічний аналіз: - дослідити основні тенденції соціально-економічного розвитку сукупності населених пунктів Щиборівсьеої ОТГ за попередній період, дослідити оточення (зовнішнього середовища) та здійснити оцінку можливостей розвитку громади; - провести у січні 2022 року опитування 260 мешканців та 12 представників бізнесу. 2. Провести у лютому 2022 року перше засідання членів Робочої групи, під час якого: - провести презентацію СЕА та обговорити результати стратегічного аналізу громади; - сформувати та обговорити прогнози та сценарії розвитку; - сформувати стратегічне бачення; - проаналізувати результати опитування громадян та суб’єктів підприємництва. 3. На основі напрацювань першого засідання Робочої групи розробити проект SWOT-матриці – провести аналіз взаємозв’язків факторів SWOT через матрицю SWOT та підготувати базові аналітичні висновки щодо порівняльних переваг, викликів та ризиків розвитку Щиборівської громади. 4. Провести у березні 2022 року друге засідання членів Робочої групи, під час якого: - провести SWOT-аналіз – ідентифікація факторів SWOT, розробити SWOT-матрицю, підготувати базові аналітичні висновки щодо порівняльних переваг, викликів та ризиків розвитку сільської ради; - визначити стратегічні, операційні цілі та завдання Стратегічного плану; - оголосити про підготовку технічних завдань на проекти розвитку, що відповідають стратегічним завданням. 5. Упродовж квітня-травня 2022 року провести підготовку технічних завдань на проекти розвитку, які відповідають завданням Стратегії. 6. Провести у червні 2022 року третє засідання членів Робочої групи, під час якого провести відбір та корегування технічних завдань на проекти розвитку для плану реалізації Стратегії. 7. Провести у червні-липні 2022 р. Громадські слухання щодо Стратегічного плану громади. 8. Упродовж липня-вересня 2022 року затвердити Стратегічний план на сесії сільської ради.

15:09:54 29.12.2021