Соціальна підтримка сімей з дітьми та молоді

Анонімне опитування

СОС Дитячі Mістечка — недержавна благодійна організація, що понад 18 років в Україні допомагає дітям-сиротам та сім'ям з дітьми, що опинились у складних життєвих обставинах або мають ризик потрапити в цю категорію. За цей час більше 100 000 дітей та дорослих отримали підтримку від фонду. Ми є частиною міжнародної федерації SOS Kinderdorf, яка представлена у 137 країнах світу та має 72-pічний досвід роботи з дітьми, позбавленими батьківського піклування, та родинами у кризі.

11:19:45 30.11.2022

Консультаційний центр

Інформація про діяльність Консультаційного центру Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

13:51:19 15.11.2022

В Україні день Святого Миколая

В Україні день Святого Миколая – одне з найбільш улюблених і радісних свят дітей. За повір'ям, в ніч на 19 грудня Святий Миколай сходить з небес до малюків. Звідки він бачив, як вони поводилися цілий рік, – ніхто не відає. Проте слухняних святий обдаровує подарунками, а неслухам – дає настанови на те, як виправитися і отримати солодощі наступного року. Для сільської ради вже стало традицією щорічно до цього дня дарувати подарунки дітям з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та дітям під опікою.  Не вийнятком став і цей рік. Підійшовши індивідуально до потреб кожної дитини, ми сформували цікаві та корисні подарунки, які із задоволення отримали діти нашої громади.

15:29:27 17.12.2021

Телефон гарячої лінії

В Україні за телефонним номером 1547 цілодобово та безкоштовно діє Гаряча лінія з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей

10:42:05 08.07.2021

Семінар-тренінг на тему "Організація роботи з сім'ями, в яких вчинено насилля"

У Хмельницькому обласному центрі соціальних служб пройшов дводенний семінар-тренінг на тему "Організація роботи з сім'ями, в яких здійснено насилля", де взяла активну участь Юлія Ємець.  У ході групової роботи було розглянуто реальні життєві ситуації щодо домашнього насильства, алгоритм ведення випадку. Учасники тренінгу мали змогу обмінятися власним досвідом роботи та отримати нові знання.

13:25:19 01.07.2021