Що нового?

З метою реалізації державної політики підтримки підприємницької ініціативи, створення сприятливих умов для розвитку бізнесу та залучення інвестицій в області  реалізуються заходи програми розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2021-2023 роки (далі- Програма).

У рамках Програми суб'єктам господарювання надається фінансово-кредитна підтримка за рахунок коштів обласного бюджету для реалізації інвестиційних проектів у пріоритетних напрямках діяльності.

Фінансування проектів здійснюється через Регіональний фонд підпримки підприємництва по Хмельницькій області (далі- РФПП) відповідно до Порядку використання коштів обласного бюджету.

Переваги отримання фінансово-кредитної підтримки через РФПП:

- ппільгова відсоткова сставка 10%;

- можливість відстрочки сплати тіла кредиту до 6 місяців;

- надання інформаційно-консультаційних послуг з юридичних, фінансових та економічних питань;

- комплексний супровід бізнес-проєктів.

У питаннях залученія додаткового фінансування на пільгових умовах, додаткову інформацію можна отримати у Регіональному фонді підтримки підприємництва по Хмельницькій області:

адреса: м.Хмельницький, вул. Грушевського,87, офіс 401, (email: khmrfpp_ua@ukr.net)

телефони: (0382)79-57-81, 067-916-34-43, 096-172-73-86