Відділ соціального захисту населення

Фото без опису

Виконавчий комітет Щиборівської сільської ради інформує про те, що в структурі виконавчих органів ради створений відділ соціального захисту населення, який провадить соціальну роботу та надає соціальні послуги особам/сім’ям, що належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами Мінсоцполітики, іншими нормативно-правовими актами з питань надання соціальних послуг.

Для більш детальної інформації звертатись за адресою с.Щиборівка, вул.Центральна, 12 приміщення адмінбудинку та за номером 9-37-01

Відділ, відповідно до потреб людини,  надає такі соціальні послуги:

Прийом та оформлення житлової субсидії - з 1 січня 2021 р. заяви з необхідними документами приймаються від громадян відділом соціального захисту населення Щиборівської сільської ради.

Кризове та екстрене втручання - консультування, підтримка, діагностика, корекція, реабілітація; надання інформації з питань соціального захисту населення; допомога в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами; представництво інтересів, корекція сімейних стосунків; допомога в отриманні безоплатної правової допомоги; організація надання невідкладної медичної допомоги; організація надання притулку.

Консультування - допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення, складання плану виходу із складної життєвої ситуації; психологічне консультування; сприяння в отриманні правової допомоги.

Соціальний супровід - обстеження, оцінка потреб, визначення шляхів вирішення основних проблем; складання індивідуального плану соціального супроводу; залучення отримувача послуги до виконання індивідуального плану соціального супроводу; оцінка результатів виконання індивідуального плану соціального супроводу; регулярні зустрічі чи відвідування отримувача послуги з метою моніторингу виконання поставлених завдань; сприяння у отриманні інших послуг, організації взаємодії з іншими суб’єктами соціального супроводу; допомога в усвідомленні значення дій та/або розвиток вміння керувати ними; навчання та розвиток навичок.

Соціальна профілактика - організація навчання та просвіти; довідкові послуги; розроблення та розповсюдження рекламно-інформаційних матеріалів щодо надання соціальних послуг,  комплекс заходів, що здійснюються суб’єктом, який надає соціальні послуги, спрямований на попередження, обмеження та зупинення негативних соціальних і особистісних (поведінкових) явищ та їх наслідків у соціальному середовищі

Попередження насильства  в  сім'ї  -  система соціальних  спеціальних заходів, спрямованих на усунення причин і умов,  які сприяють вчиненню насильства  в  сім'ї,  припинення  насильства  в сім'ї,   яке   готується   або   вже   почалося,   притягнення  до відповідальності осіб,  винних у вчиненні насильства  в  сім'ї,  а також медико-соціальна реабілітація жертв насильства в сім'ї.

Чи зберігається пільга на оплату житлово-комунальних послуг сільському вчителю-пенсіонеру, якщо через бойові дії він переїхав до міста та отримав статус внутрішньо переміщеної особи?

15:01:23 12.07.2024

Правовий дайджест реформ щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб постраждалих від збройної агресії квітень-червень 2024 р.

09:36:44 10.07.2024