Інформація, щодо приватизації земель!

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану, відведення земельної ділянки у власність (не в користування) на підставі рішення та проекту землеустрою заборонено. Зазначене обмеження буде переглянуто із припиненням воєнного стану в Україні.

08:52:36 03.11.2023

ПАМ’ЯТКА ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ РОБІТ ПО ОБРОБЦІ ПОЛІВ ПЕСТИЦИДАМИ ТА АГРОХІМІКАТАМИ

З початком сільськогосподарського сезону в приватних домогосподарствах, на присадибних та дачних ділянках господарі висаджують городину, садки та сільськогосподарські культури, застосовують різноманітні засоби захисту рослин, пестициди та агрохімікати. Власники приватних домогосподарств обробляючи  свої посіви пестицидами та агрохімікатами можуть завдати шкоди здоров’ю тих громадян, які проживають поряд.

16:30:55 26.04.2022

До відома суб’єктів господарювання на території Щиборівської сільської ради

З метою формування земельних ділянок сільськогосподарського призначення під польовими та проектними польовими дорогами та внесення відомостей до Державного земельного кадастру та визначення  власників та/або користувачів земельних ділянок, суміжних із земельними ділянками під  польовими дорогами, враховуючи що формування земельних ділянок сільськогосподарського призначення під польовими дорогами здійснюється при проведенні інвентаризації масиву земель сільськогосподарського призначення, керуючись Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», пунктом «б» частини четвертої статті 35 та статтею 57 Закону України «Про землеустрій», статтями 12, 371, 791 Земельного кодексу України, статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26 та статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»5.

15:57:03 22.02.2022

Прибережні захисні смуги та водоохоронні зони

Нормативно-правову та методичну основу формування водоохоронних обмежень у використанні земель у даний час складають: Водний кодекс України; Земельний кодекс України; постанова Кабінету Міністрів України від 08.05.1996 № 486 «Про затвердження Порядку визначення розмірів і меж водоохоронних зон та режиму ведення господарської діяльності в них»; ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень»; СОУ 00032632-005:2009 «Землеустрій. Проекти землеустрою щодо створення водоохоронних зон. Правила розроблення» (затверджений наказом Держкомзему від 17.07.2009 № 375); Методика упорядкування водоохоронних зон річок України; ВБН 33-4759129-03-05-92 «Проектування, упорядкування та експлуатація водоохоронних зон водосховищ». Застосування ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень»; СОУ 00032632-005:2009 «Землеустрій. Проекти землеустрою щодо створення водоохоронних зон. Правила розроблення»; Методики упорядкування водоохоронних зон річок України; ВБН 33-4759129-03-05-92 «Проектування, упорядкування та експлуатація водоохоронних зон водосховищ» можливе лише в частині, що не суперечить чинному законодавству.

09:10:58 07.02.2022