ГО "Держава і право"

Фото без описуГромадська організація «Держава і право» повідомляє про те, що адвокати організації надають безкоштовні юридичні консультації та розяснення з приводу того, які права мають члени сімей загиблих або зниклих безвісти військовослужбовців та й самі військовослужбовці у звязку з пораненням. За необхідності юристи можуть надавати практичну допомогу у зборі необхідних документів та контролі законності їх розгляду.

За потреби поставити своє запитання можна в онлайн ЧАТі на сайті https://www.depravo.org/ або телефоном 380677752272, depravo@ukr.net пл. Соломянська, 2, оф. 801, м. Київ, 03035.

Програма "Варто: Золоті руки"

Український ветеранський фонд надаватиме фінансування бізнесу ветеранів, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України на конкурсній основі

16:51:39 06.09.2023

Поверни усмішку герою

Усмішка для Героїв - допомога воїнам безкоштовно відновлювати стоматологічне здоров’я🦷

10:12:50 30.08.2023

Проект Неопалимі

Проект, що реалізовується ГО “Український Волонтерський Центр” спільно з Асоціацією фахівців естетичної медицини Центральної та Східної Європи. Неопалимі - це національного масштабу реабілітаційна програма, що займається лікуванням деформаційної травми, опіків та рубців, для людей, що отримали поранення внаслідок війни. Неопалимі - це екосистема, що об’єднує вже понад 30 приватних медичних закладів профілю естетична медицина, дерматологія та пластична хірургія у 15 областях України, а також у сусідніх країнах Східної Європи. Зараз лікування в рамках проекту проходить вже понад 120 пацієнтів по всій Україні. Географія безпосередньої діяльності Неопалимих охоплює такі міста - Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Житомир, Рівне, Ужгород, Чернівці, Черкаси, а також Краків, Варшава та Кишинів, проте ми запрошуємо на лікування пацієнтів, незалежно. від їх місця перебування, якщо вони мають змогу самостійно добиратись у інше місто. Ми надаємо допомогу пацієнтам, що внаслідок війни в Україні (після 2014 року, а також після повномасштабного вторгнення 24 лютого) отримали ураження, які призвели до формування опіків та деформаційних рубців. Детальніше про діагнози для медичних спеціалістів: В рамках проекту клініки беруть на відновне лікування пацієнтів з рубцевими змінами шкіри, а саме гіпертрофічні рубці, опіки, контрактури внаслідок осколкових чи термічних уражень. Лікування проводиться за допомогою лазерів (ErYag чи CO2), мікроголкової радіочастотної технології, а також полінуклеотидних препаратів та Мінветеранів - № 7749/14-23 від 14.07.2023 заспокійливих і відновлюючих топічних засобів. До лікування приймаються пацієнти, що отримали вищезазначені ураження всіх вікових груп, так як в проекті беруть участь спеціалісти з фаху дерматологія та дитяча дерматологія. До лікування приймаються пацієнти, що отримали вищезазначені ураження в період з 2014 року внаслідок російської агресії. Можливості проекту не розповсюджуються на пацієнтів з побутовими травмами. Початок лікування визначається спеціалістами проекту виходячи зі стану рубцевих змін, але, переважно, не швидше 4 місяців від дати ураження. Окрім цього в проект приймаються пацієнти з механічним травматичним татуажем (порох, асфальт, тощо), аналогічно отриманим внаслідок військових дій. В проект приймаються громадяни України, випадки можливого лікування іноземних громадян розглядаються індивідуально. Терміни лікування та кількість процедур вирішуються індивідуально з огляду на anamnesis morbi та status localis. Щоб потрапити на лікування пацієнту необхідно заповнити реєстраційну форму на сайті проекту www.neopalymi.in.ua. В разі додаткового запиту або централізованого скерування пацієнтів певною установою ми також будемо раді обговорити інші шляхи скерування пацієнта особисто з зацікавленими структурами. Ми звертаємось до Міністерства у справах ветеранів з прохання посприяти у налагодженні комунікації з структурами, що працюють з постраждалими та знаходяться у підпорядкуванні Міністерства, в тому числі – реабілітаційними центрами Міністерства, сприяти налагодженню комунікації з Обласними військовими адміністраціями, особливо у регіонах високої концентрації постраждалих ветеранів – Дніпрі, Києві, Львові, Вінниці, Харкові, Одесі. Окремо ми звертаємось із пропозицією інтеграції можливостей програми Неопалимі у інші проекти, що реалізовуються Міністерством, в тому числі – програма наставництва для ветеранів, та всебічно спряти інформуванню населення та постраждалих категорій населення про можливості безоплатного лікування, яке можна отримати в програмі Неопалимі. Додатком 1 до листа прикріпляємо інструкцію шляху пацієнта – що пацієнту потрібно зробити, щоб потрапити на лікування у програму Неопалимі.

10:25:31 16.08.2023