Відділ соціального захисту населення

До уваги внутрішньо переміщених осіб!!!

Автоматичне продовження  терміну дії платіжних карток  Акціонерного товариства  «Державний ощадний банк України» для виплати щомісячної  адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам припиняється.

16:39:28 26.01.2022

Сертифікатна програма "Соціальна робота: шлях до професійності. Управлінський рівень"

На базі Української Соціальної Академії у співпраці з кафедрою педагогіки та соціальної роботи факультету наук про здоров’я ЗВО «Український католицький університет» розпочато сертифіковану програму «Соціальна робота: шлях до професійності. Управлінський рівень». Навчання є частиною проекту «Надання соціальних послуг в громадах», який має на меті посилити співпрацю між державними органами та громадськими структурами у сфері надання соціальних послуг на муніципальному рівні в Україні.

14:30:10 05.11.2021