Оновленому спортивному залу у Кузьминському ліцеї – бути!!!

Дата: 06.12.2021 15:13

У Кузьминському ліцеї розпочалися ремонтні роботи щодо заміни підлоги у спортзалі. Завдяки згуртованій і відповідальній діяльності керівництва Щиборівської сільської ради та СК «КУЗЬМИНСЬКИЙ», клопіткій роботі працівників КП «ВОДОГРАЙ – 2017», будівельної бригади СК «КУЗЬМИНСЬКИЙ», батьків учнівської молоді вдається цілеспрямовано іти до окресленої мети – створення комфортних умов для проведення занять з фізичного виховання школярів за рахунок ремонту підлоги з інноваційним безпечним покриттям!

Щиро дякуємо усім за роботу та запрошуємо небайдужих доєднатися до благородної справи – створення сучасного простору для занять спортом у ліцеї!

Школа була, є і буде в житті кожного із нас!!!

Хай усім Бог посилає своє благословіння на добрі діла!