Щиборівська територіальна громада
Хмельницького району, Хмельницької області

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

Дата: 12.03.2022 10:38
Кількість переглядів: 320

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ

КРАСИЛІВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ

Красилівське  відділення ДУ “Хмельницький     обласний центр контролю та профілактики хвороб  МОЗ України”  постійно проводить заміри радіаційного фону та дослідження  води на безпечність вживання.

 

Дані результати свідчать, що радіаційний фон відповідає природнім рівням 10-13 мкр/год. Аналізи води ао санітарно-хімічним та мікробіологічним показникам безпечні до вживання

 

Подбайте про захист вашої дитини від інфекційних захворювань

Чому варто дотримуватися графіку щеплень навіть в умовах воєнних дій

 

Масові скупчення людей, обмежений доступ до чистої води та умов для дотримання правил особистої гігієни можуть призвести до швидкого розповсюдження інфекційних захворювань серед дітей та дорослих. У деяких західних областях нижчий рівень рутинних щеплень, ніж в Україні загалом. Наприкінці 2021 року був зафіксований спалах поліомієліту із підтвердженими випадками паралічу в дітей у Закарпатській та Рівненській областях.

Саме тому кожна невакцинована або не повністю вакцинована дитина зараз у небезпеці!

Такі інфекційні захворювання, як кір, краснуха, поліомієліт, дифтерія, хіб-інфекція, туберкульоз, кашлюк, правець, гепатит B, епідемічний паротит, можуть швидко поширюватись та становити небезпеку для вашої дитини. Єдиний спосіб захиститися від цих інфекцій та запобігти розвитку небезпечних ускладнень – щеплення!

Якщо ваша дитина пропустила щеплення за графіком чи не має їх взагалі, надолужте за першої ж можливості. Зверніться до найближчого закладу охорони здоров’я, щоб отримати щеплення безкоштовно.

!!! Важливо не відкладати щеплення новонароджених.

Як діяти в умовах воєнних дій

Ваша безпека та безпека вашої дитини — пріоритет. Якщо пересуватися містом чи селом – небезпечно, відкладіть щеплення. Зверніться до медичного закладу, за першої нагоди, коли небезпека мине.

Якщо ви з дитиною переїхали у більш безпечний регіон, активно шукайте, де можна вакцинуватися. Послугу з вакцинації Вам нададуть безкоштовно.

 

Зверніть увагу! Якщо Ваша дитина готова до щеплення, то під час візиту до лікаря можна ввести кілька вакцин в один день. Це звичайна міжнародна практика.

Навіть якщо у Вашої дитини є хронічні захворювання (бронхіальна астма, діабет), це не є протипоказанням до щеплень! Навпаки, Ваша дитина має більший ризик захворіти на інфекції, проти яких можна захиститись вакцинацією!

 

ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб

МОЗ України»

ЩО РОБИТИ У РАЗІ ВІДСУТНОСТІ ВОДОПОСТАЧАННЯ?

 

При неможливості використання питної води з джерел централізованого водопостачання у населених пунктах, потрібно використовувати питну воду з бюветів та інших джерел нецентралізованого водопостачання (колодязів, шахтних криниць), за наявності пунктів розливу питної води (в тому числі пересувних), фасовану бутильовану воду та воду з ємностей для індивідуального користування.

Зберігати питну воду потрібно у закритій тарі. При цьому, ємності обов'язково позначати бірками з написом: «Вода для пиття», «Вода для технічних потреб», «Вода для господарських потреб». Як правило, роблять запас на 2 3 доби.

Воду з відкритих водойм можна використовувати лише для технічних потреб.

Для пиття та приготування їжі воду потрібно кип'ятити. Кип’ятіння є ефективним методом знезаражування води (кип’ятити не менше 10 хвилин від моменту закипання). Але навіть при зберіганні її у чистій і добре закритій ємності, термін придатності не повинен перевищувати більше однієї доби.

Вода належної якості – запорука уникнення зараження інфекційними захворюваннями та загострення хронічних хвороб. Пам’ятайте про це!

 

 

ДУ «Хмельницький обласний центр контролю і профілактики хвороб МОЗ України»

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь