Вічна пам’ять Герою! Вічна слава!

Дата: 26.06.2023 15:36

Безжальна війна забрала ще одного Героя Щиборівської сільської ради –мужнього Воїна Олександра Гончара, з яким сьогодні попрощалися мешканці громади, зустрівши живим коридором і провівши в останню путь.

Заради звільнення нашої держави Олександр Гончар взяв до рук зброю та щоденно пліч-о-пліч з побратимами наближав Перемогу. Наш захисник ціною власного життя боронив рідну землю від агресора. Являючись справжнім патріотом, він не зміг залишитись осторонь, спостерігаючи як російський окупант нищить все близьке українському серцю. Життя Олександра обірвалось 15 червня під час виконання бойового завдання у напрямку смт Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської області.

Чин похорону звершили у Свято-Троїцькому храмі м. Красилів. За бажанням рідних поховали Воїна з усіма військовими почестями на кладовищі у Красилові.

Важко знайти слова втіхи для рідних, неможливо заспокоїти біль та гіркоту втрати. Кожен загиблий воїн – це шрам на душі кожного з нас. Олександр Гончар навіки буде взірцем мужності, патріотизму та нескореності.

У скорботі та молитві низько схиляємо голови, вшановуючи подвиг вірного захисника України.

Вічна память Герою! Вічна слава!