ОЛЕКСАНДР КШЕВІЦЬКИЙ
Народився 6 серпня 1988 року в с. Радісне Красилівського району Хмельницької області.
У 1994 році пішов у 1 клас Радісненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яку закінчив 2005 року. Після закінчення школи навчався у Красилівському професійно-технічному ліцеї.
Протягом 2006-2007 років проходив службу у Збройних Силах України в місті Павлограді Кіровоградської області. Після повернення зі служби проживав і працював у рідному селі, був надією та помічником для матері Ольги Федорівни.
У квітні 2015 року мобілізований військовим комісаріатом.
Після навчання на Яворівському полігоні, з червня 2015 року перебував у зоні АТО. Був старшим солдатом 24-ї окремої механізованої бригади. Посада − кулеметник. Позивний – «Шева».
7 лютого 2016 року зазнав важких поранень внаслідок підриву на вибуховому пристрої з «розтяжкою» неподалік селища Трьохізбенка на Луганщині. Помер того ж дня у шпиталі міста Сєвєродонецьк.
12 лютого 2016 року Героя поховали у рідному селі Радісне.
7 лютого 2017 року, в день роковин його смерті, на фасаді будівлі Радісненської ЗОШ І-ІІІ ступенів відкрито меморіальну дошку випускнику Олександру Кшевіцькому.
В Олександра залишилась мати та сестра.
Вічна Слава Герою!