Дата: 10.12.2021 17:30

10 грудня 2021 року о 14:00 відбувся Всеукраїнський форум місцевого самоврядування (онлайн) «Актуальні питання розвитку громад», приурочений Дню місцевого самоврядування, організатором якого є Всеукраїнська асоціація громад у партнерстві з Міністерством розвитку громад та територій України.

У заході в центральні студії підвередили свою участь: Корнієнко Олександр Сергійович, народний депутат, Перший заступник Голови Верховної Ради України; Чернишов Олексій Михайлович, Міністр розвитку громад та територій України; Профільні заступники Міністра розвитку громад та територій України; Безгін Віталій Юрійович, народний депутат, Голова підкомітету з питань адміністративнотериторіального устрою та місцевого самоврядування Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування; Заблоцький Мар'ян Богданович, народний депутат, Голова підкомітету з питань місцевих податків і зборів Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики; Сольський Микола Тарасович, народний депутат, Голова Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики; Шуляк Олена Олексіївна, народний депутат, Заступниця голови Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування; Копанчук Олена Євгенівна, народний депутат, Заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.