Даруймо книги з любов’ю!

Дата: 02.02.2023 15:02

У межах благодійної акції, що проходитиме з 1 до 28 лютого, до Міжнародного дня дарування книг, Щиборівська сільська рада звертається до всіх, хто у своїй домашній бібліотеці має цікаві україномовні, але вже прочитані книги, і готовий подарувати їх – завітайте з такими книжковими презентами у шкільні та сільські бібліотеки громади! Нехай кожна книга знайде свого нового читача!

Окрім того, збираємо російськомовні видання, газети, журнали та паперовий брухт для подальшої передачі в пункти прийому макулатури, аби за виручені кошти поповнити бібліотечні фонди місцевих бібліотек новими цікавими книгами різних жанрів.

Робімо добрі справи разом!

Читаймо з користю та задоволенням