Платформа з профорієнтації та розвитку кар'єри ДСЗ - сервіс з онлайн-тестування

Дата: 24.04.2023 11:39

Завдяки Платформі з профорієнтації та розвитку кар'єри можна безкоштовно продіагностувати власні схильності, здібності, краще зрозуміти свої професійні інтереси та усвідомлено обрати майбутню професію; оцінити власний потенціал та розробити стратегію кар’єрного зростання.

1. Якщо ви тільки починаєте свій кар'єрний шлях (школяр чи студент) - завдяки вчасному тестуванню ви зможете обрати собі майбутній фах, зорієнтуватися на кого вчитися або в якій сфері шукати роботу.
  2. Якщо ви вже працюєте – завдяки тестуванню ви зрозумієте ваші сильні сторони та конкурентні переваги, а також додаткові навички, які бажано опанувати.
  3. Якщо ви плануєте відкривати власну справу – тестування допоможе зрозуміти, чи маєте хист до підприємницької діяльності.
  4. Якщо ви втратили роботу або вас не задовольняє ваша теперішня робота – можливо, це шанс задуматися, чим ви насправді хочете займатися.

Проходьте тестування http://profi.dcz.gov.ua/ та дізнайтеся про себе більше.

За бажанням, ви можете звернутися за додатковою консультацією до фахівців Хмельницького обласного центру зайнятості. Адреса: м.Хмельницький, пров.Шевченка, 10, тел. (0382)65-74-15, (093)027-05-11, Телеграм-чат «Підтримка ДСЗ Хмельницький» https://t.me/Pidtrimka_DCZ_Khmelnitsky.

Відділ організаційно-інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості