Ми зробили дуже гарну справу – разом! Черговий автомобіль доставлено для наших хлопців із ЗСУ на передові позиції

Дата: 07.08.2023 10:10

Фото без опису

З допомогою усіх небайдужих, ми закрили збір і придбали автомобіль для  бойового підрозділу ДПСУ, де служать наші хлопці з громади!

Всіма силами загально було зібрано 150 900 грн. Долучились волонтери, підприємства: ТОВ «Подільський актив», СТ «Домашній хліб Поділля», ТОВ «Житниця-Поділля», СК «Кузьминський», Благодійний фонд «Подяка щирих сердець», мешканці громади і просто небайдужі люди, які допомогли придбати, здійснити технічне обслуговування, заправити, зібрати гуманітарну допомогу і доставити автомобіль хлопцям на схід!

Тільки так ми пришвидшуємо нашу ПЕРЕМОГУ. У єдності наша сила, і ніхто нас не здолає, поки ми, українці, невтомно прагнемо бути разом.

Хочемо подякувати кожному, хто не пройшов повз, хто відгукнувся і допоміг – часом, коштами, поширенням наших дописів, всім хто доєднався до цього збору, всім хто продовжує донарити і приближає нашу перемогу!

Слава Україні ! Слава нашим Героям-воїнам!

Фото без опису