Торгівля через Інтернет вимагає державну реєстрацію та застосування РРО/ПРРО

Дата: 29.11.2023 10:23

Фото без описуГоловне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що бізнес, який здійснює інтернет-торгівлю має застосовувати належним чином зареєстровані РРО/ПРРО. Крім того, така діяльність потребує обов'язкової державної рестрації як суб'єкта господарювання. ДПС на постійній основі здійснюється моніторинг та аналіз інформації, розміщеної на доступних сайтах, інтернет-майданчиках, платформах та встановлюються факти щодо систематичного здійснення інтернет-торгівлі громадянами, які здійснюють підприємницьку діяльність без державної реєстрації як суб'єкта господарювання та без фіскалізації розрахунків. Тож щоби убезпечити себе від сплати штрафних санкцій, радимо здійснювати діяльність виключно в правовому полі.