Привітання з професійним святом — Днем медичного працівника!

Дата: 26.07.2024 15:48

Споконвіку більше за скарби та різні надбання цінувалося здоров’я людини, а тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшанованіших. Саме для неї були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність, благородність і професіоналізм.

Напередодні Дня медичного працівника заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Руслан БИРДІН привітав працівників медичної галузі Щиборівської громади.

З нагоди свята шлемо низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до Вас добро, дароване людям. Нехай у Ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра Вам та Вашим родинам!