Цивільний захист

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ВОДІ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА БАТЬКІВ

Літо — прекрасна пора, коли стовпчики термометрів показують понад 25 градусів. Вода в річках, озерах, водоймах і морі  поступово прогрівається і відкривається пляжний сезон. А це означає, що не буде зайвим ще раз обговорити всі правила поведінки на воді для дітей, адже саме вони найчастіше наражаються на небезпеку.

13:41:38 17.05.2021

З 6 травня Хмельниччина – у “жовтій” зоні епідемічної небезпеки поширення COVID-19

З  6 травня Хмельниччина – у “жовтій” зоні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомив Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов у своєму телеграм-каналі.

16:50:18 05.05.2021

КЛІЩІ. ЩО ВАРТО ЗНАТИ І ЯК УБЕРЕГТИСЯ

Щороку навесні із настанням тепла і пробудженням рослин активізуються іксодові кліщі. Ці небезпечні для людей і тварин істоти найбільш активні у квітні–червні та серпні–жовтні.

10:38:18 28.04.2021