Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту: Проєкт рішення сесії Щиборівської сільської ради «Про порядок розміщення зовнішньої реклами на території Щиборівської сільської ради»

Дата: 11.02.2021 14:56

про оприлюднення проекту регуляторного акту:

Проєкт рішення сесії Щиборівської сільської ради   «Про порядок розміщення зовнішньої реклами на території

Щиборівської  сільської ради»

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, виконавчий комітет Щиборівської  сільської ради повідомляє про оприлюднення  проєкту рішення «Про порядок розміщення зовнішньої реклами на території  Щиборівської  сільської ради»

Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань до 23 лютого виконавчим комітетом сільської ради  (заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ковальчук Г. В.) за адресою: 31070, Хмельницька область, село Щиборівка, вулиця Центральна, 12.

З проєктом рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись на інформаційному стенді в приміщенні сільської ради та на офіційному сайті за посиланням  https://schyborivska-gromada.gov.ua/