Вітаємо всіх з Днем працівників житлово- комунального господарства

Дата: 19.03.2021 13:58

Сільський голова Іван Болюх, керівник КП «Водограй-2017» Леонід Драгочинський та представники народного депутата України Сергія Лабазюка  сердечно вітають  із професійним святом, Днем працівників житлово-комунального господарства України, усіх, хто має відношення до роботи житлово-комунальної галузі  Щиборівської територіальної громади. Цей день – вияв уваги та поваги до людей, які своєю непростою щоденною працею забезпечують затишок і комфорт в наших домівках.

Завдяки Вашим працьовитим рукам підтримується робота водопровідного господарства, благоустрій населених пунктів.

Ваша робота – як повітря. Поки вона виконується – її не помічають, та кожен мінімальний збій у цій системі відразу викликає шквал емоцій у населення.

Тож зичимо, щоб у ваших відносинах із споживачами завжди панувала атмосфера партнерства та взаєморозуміння. Бажаємо всім працівникам комунальних служб та їхнім родинам добра, здоров’я та благополуччя. Зичимо фінансової стабільності, єдності в досягненні цілей, мудрості, витримки, згуртованості та вдячності від людей.

Щиро дякуємо за самовіддану та відповідальну працю на благо людей!