У Хмельницькій області учням 5-11 класів продовжили заборону на відвідування шкіл до 10.05.2021 року!

Дата: 05.05.2021 19:45

Відповідно до рішення Хмельницької регіональної (обласної) комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (протокол №10 від 05.05.2021 року) заборонено до 10.05.2021 року на території області відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім здобувачів закладів дошкільної освіти, спеціальних закладів освіти та учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, а також осіб, які беруть участь у заходах з оцінювання якості освіти.

Рішення регіональної комісія з питань ТЕБ і НС Хмельницької ОДА (протокол №10 від 05.05.2021 року)