КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА (КЕРІВНИКА) КУЗЬМИНСЬКОГО ЛІЦЕЮ ЩИБОРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ВИГРАЛА ІРИНА БІЛЯВЕЦЬ!!!

Дата: 10.06.2021 11:30

Фото без опису

9 червня 2021 року відбулися етапи конкурсного відбору на заміщення посади директора (керівника) Кузьминського ліцею Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області.

Конкурсний відбір здійснювався за результатами тестування (перевірки знань законодавства у сфері загальної середньої освіти), виконання ситуаційних завдань (визначення професійних компетентностей конкурсанта), презентації перспективного плану розвитку Кузьминського ліцею Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії.

За результатами голосування переможцем конкурсу на посаду директора (керівника) Кузьминського ліцею Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області визнано Ірину Білявець.

Матеріали та додатки:

1. Відеотрансляція проведення конкурсу на посаду директора (керівника) Кузьминського ліцею Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області.

2. Протокол засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора (керівника) Кузьминського ліцею Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області