День села у с. Каламаринка

Дата: 26.07.2021 11:29

25 липня в с. Каламаринка відбулося яскраве святкування Дня села, що було наповнене цікавими виступами місцевих і запрошених творчих колективів та артистів і викликало у присутніх шквал неперевершених вражень, заряд позитивними емоціями та драйвовою енергетикою.

З теплими та щирими привітаннями до мешканців громади й гостей звернулися заступник сільського голови Ганна КОВАЛЬЧУК, секретар сільської ради Ольга ЯСЮК і настоятель храму Іоанна Богослова протоієрей Володимир ГОРЕНКО. До вітального слова приєдналися представники ТОВ «Житниця-Поділля» Іван ЧЕРНОВ і Лілія ЛОБОВА, які презентували жителям громади оригінальний подарунок.

Фотозони на етнічну тематику, частування рибною юшкою, короваєм і солодощами порадували як дітей, так і дорослих. Свято пройшло в атмосфері затишку, доброзичливості та веселого настрою!