Навчання соціальних робітників

Дата: 30.07.2021 15:34

Фото без описуОсновним ресурсом громади є її мешканці. На різних етапах життя будь-хто з жителів може потрапити у складні життєві обставини та потребувати професійної соціальної підтримки для їх подолання. Ці обставини можуть бути зумовлені такими чинниками, як невиліковна хвороба, інвалідність, безробіття, малозабезпеченість, домашнє насильство, ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання своїх обов’язків з виховання дитини, похилий вік чи шкода, завдана конфліктом, тощо. Тому в кожній територіальній громаді необхідним є розвиток та забезпечення надання соціальних послуг, спрямованих на профілактику складних життєвих обставин, подолання або мінімізацію їх негативних наслідків, особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, що належить до власних повноважень громад. Так, задля надання якісних соціальних послуг проводяться систематичні навчання соціальних робітників, які в свою чергу здійснюють догляд осіб з інвалідністю та осіб похилого віку.