Красилівський РС УДМС інформує: змінили прізвище – змініть паспортні документи

Дата: 02.09.2021 11:20

Красилівський РС УДМС інформує: змінили прізвище – змініть паспортні документиКрасилівський РС УДМС інформує: змінили прізвище – змініть паспортні документи.

Відповідно до ст. 35 Сімейного кодексу України, наречені мають право на вибір прізвища при реєстрації шлюбу. Зміна прізвища тягне за собою ряд обов'язкових правових наслідків, і в першу чергу це стосується необхідності заміни паспортних документів після одруження. В першу чергу, оформлюється паспорт громадянина України у формі ID-картки, а вже на його підставі – новий закордонний паспорт.

Для отримання цієї адміністративної послуги заявнику необхідно подати:

• паспорт, що підлягає обміну;
  • документи, що підтверджують обставини, у зв’язку з якими паспорт підлягає обміну (крім випадків, передбачених підпунктами 4 і 6 пункту 6 Порядку);
  • документи, що підтверджують сплату адміністративного збору, або оригінал документа про звільнення від його сплати.
  • довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків  або повідомлення про відмову від його прийняття.

Вартість оформлення  такого паспортного документа становить:

•  363 грн - протягом 20 робочих днів;
  • 489 грн- протягом 10 робочих днів.

Подати заяву на оформлення нового біометричного паспортного документа можна у  Красилівському РС УДМС за адресою: вул. Грушевського, 46,  телефон для довідок: (03855) 4-31-80. Графік роботи підрозділу з вівторка по п’ятницю з 9.00-18.00 та у суботу з 9.00 до 16.45, обідня перерва з 13.00 до 13.45.

Для зручності отримання цієї послуги рекомендуємо скористатися сервісом «Електронна черга», що дає змогу зареєструватись онлайн та обрати зручний час та дату для оформлення біометричного документа.

У разі виникнення питань, які входять до компетенції служби мешканці району можуть звертатись на телефон «гарячої лінії» Управління за номером: (0382) 65-03-06 та (093) 273-85-10.