Вітання з днем рятівника !

Дата: 17.09.2021 11:15

Шановні рятівники, працівники та ветерани рятувальної справи!

Сьогодні із щирими вітаннями до рятівників звернувся сільський голова Іван БОЛЮХ, нагородивши грамотами та подарунками працівників 14 державної пожежно-рятувальної частини 4 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

День рятівника – свято мужніх, сильних та відважних людей, безстрашних героїв, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився в біді.

Дякуємо вам за вашу мужність, самовідданість, постійну готовність до найсуворіших випробувань, здатність до самопожертви задля врятування життя та охорони здоров’я громадян. Кожен ваш день – це випробування сили духу і професіоналізму, результат зразкового виконання свого професійного обов’язку.

У цей святковий день бажаємо усім вам міцного здоров’я, мирного неба, щастя, всіляких гараздів, добра вам і вашим родинам, побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів і безсонних ночей!

Спасибі вам за вірність обов’язку, за постійну готовність до боротьби з незваним лихом, за те, що вдень і вночі стоїте на варті безпеки нашого здоров’я та майна.

Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів.

З повагою

сільський голова                                                                                  Іван БОЛЮХ