Прокурори Хмельницької окружної прокуратури ознайомили дітей з основами юриспруденції, ролі прокуратури у державі

Дата: 11.10.2021 15:00

З 1997 року в Україні 8 жовтня відзначається День юриста – професії, яка завжди була однією з найбільш важливих у цивілізованому суспільстві та з якою нерозривно пов’язано дотримання прав і свобод людини.

У зв’язку з цим, з нагоди Дня юриста ювенальними прокурорами Хмельниччини, у тому числі Хмельницької окружної прокуратури проведено зустрічі із випускниками навчальних закладів, в ході яких дітей ознайомлено із історією юриспруденції, її завданнями та ролю у державі, основними правами дітей, функціями та особливостями діяльності прокуратури, повноваженнями ювенального прокурора тощо.

Слухачі зацікавлено брали участь у заході, ділились своїми думками щодо тематики зустрічі.

Учні активно спілкувались із прокурором, запитували про особливості їхньої діяльності.

Заступник керівника

Хмельницької окружної прокуратури                                                           В. Довгань