В Україні день Святого Миколая

Дата: 17.12.2021 15:29

В Україні день Святого Миколая – одне з найбільш улюблених і радісних свят дітей. За повір'ям, в ніч на 19 грудня Святий Миколай сходить з небес до малюків. Звідки він бачив, як вони поводилися цілий рік, – ніхто не відає. Проте слухняних святий обдаровує подарунками, а неслухам – дає настанови на те, як виправитися і отримати солодощі наступного року. Для сільської ради вже стало традицією щорічно до цього дня дарувати подарунки дітям з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та дітям під опікою.  Не вийнятком став і цей рік. Підійшовши індивідуально до потреб кожної дитини, ми сформували цікаві та корисні подарунки, які із задоволення отримали діти нашої громади.

В День Святого Миколая від чистого серця бажаємо радості і добрих посмішок близьких, світлої надії душі і вірної удачі, казкових чудес і чарівних моментів, безсумнівного щастя на шляху і щирої любові, нехай у всіх домівках панує мир та злагода.