У Хмельницькій області знову встановлюється «червоний» рівень епідемічної небезпеки

Дата: 08.02.2022 14:34

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановила з 11 лютого 2022 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки на території Хмельницької області.

На “червоному” рівні забороняється:

- робота закладів громадського харчування, окрім адресної доставки та замовлень навинос,

- робота ТРЦ та інших розважальних закладів, кінотеатрів, театрів тощо,

- робота закладів освіти, окрім дитячих садків і початкових класів шкіл,

- робота непродовольчих ринків і магазинів, спортзалів, басейнів і фітнес-центрів,

-проведення масових заходів, окрім офіційних спортивних заходів і матчів командних ігрових видів спорту без глядачів,

- робота закладів культури, окрім історико-культурних заповідників, проведення кіно- та відеозйомки.

Обмеження червоного рівня не будуть застосовуватися за умови наявності у всіх учасників (відвідувачів), працівників та організаторів масових заходів, у тому числі релігійних, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, розважальних закладів, ТРЦ, закладів громадського харчування, ринків, спортзалів та басейнів “зеленого” COVID-сертифікату.

В “червоній” зоні дозволяється робота банків, АЗС, ветеринарних магазинів, аптек та всіх продовольчих магазинів.

Заклади освіти працюють лише якщо 100% працівників мають “зелений” COVID-сертифікат.

Рішення щодо скасування “червоного” рівня епідемічної небезпеки приймається Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у разі досягнення регіоном показників, які характеризують відсутність ознак, передбачених пунктом 3-3 постанови КМУ від 9 грудня 2020 р. № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами).