Шановні жителі та гості громади! Від щирого серця вітаємо усіх з величним святом Воскресіння Господнього!

Дата: 24.04.2022 12:51

Шановні жителі та гості громади!
Від щирого серця вітаємо усіх з величним святом Воскресіння Господнього! Чудо Христового Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Сьогодні ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною силою і надією,  дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми відчували його захист і підтримку. В найскладніші часи ми непохитно віримо, що Господь не залишить нас!
Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації.
Бажаємо кожному з Вас сили та витривалості у нашій нелегкій боротьбі, швидкої перемоги та довгоочікуваного мирного неба над головою, міцнющого здоров’я, душевного спокою, родинного тепла, затишку й добробуту, успіхів у добрих намірах! Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає нас на добрі та праведні справи, а Пасхальне Свято стане початком нового життя, життя у мирі, злагоді, гармонії та любові до ближнього.
Пасхальні дні – це й час віддати шану всім тим, кого немає серед живих, хто, залишивши нам свою любов, життєвий досвід і непохитну віру в світле майбутнє України, поринув у вічність… Згадаймо їх молитвою та добрим словом.
Христос воскрес!
Воскресне Україна!