Про затвердження плану невідкладних заходів із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства

Дата: 03.05.2022 17:15

ЩИБОРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

від 10 січня 2022 року            Щиборівка                               № 1-О

Про затвердження плану невідкладних

заходів із запобігання та протидії

домашньому насильству, насильству

за ознакою статі, захисту прав осіб,

які постраждали від такого насильства

На підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання та протидію домашньому насильству», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі»:

1. Затвердити план невідкладних заходів із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства, що додається.
  2.  Забезпечити виконання Плану невідкладних заходів з питань запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на території Щиборівської сільської ради на 2022 рік.
  3. Надавати звіт про виконання Плану невідкладних заходів з питань запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі до щоквартально 15 числа наступного за звітним.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на начальника відділу соціального захисту населення Щиборівської сільської ради в межах компетенції.

Сільський голова                                                                              Іван БОЛЮХ