Шановні працівники закладів культури!

Дата: 16.05.2022 10:37

Щиро і сердечно вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!
Культура проходить через все життя людини, робить нас неповторними в своїх культурних надбаннях, національних традиціях, робить нас несхожими на інших. Українська культура має давні коріння і сьогодні нам є чим пишатися. Культура це живий процес, який постійно рухається і розвивається, і це відбувається завдяки вашій невпинній щоденній праці.
На Вас, шановні працівники культури, покладена почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.
Висловлюємо глибоку подяку за Ваш талант і щирість, за те, що ви даруєте радість людям, несете культуру до кожного серця, кожної душі, підтримуєте народні традиції.
Бажаємо Вам творчого неспокою, цікавих подій, незгасимого ентузіазму. Любові Вам, миру, злагоди, особистого щастя, оптимізму, благополуччя та втілення найяскравіших творчих ідей!