ДО ВІДОМА КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСтАНОВ,ОРГАНІЗАЦІЙ ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ

Дата: 12.05.2022 16:19

Відділ комунальної власності, земельних відносин та соціально-економічного розвитку сільської ради інформує:

Управління Держпраці у Хмельницькій області (далі – Управління) на виконання окремого доручення Державної служби України з питань праці від 04.05.2022 р № Д-75/1/4.1-22 з метою підтримки бізнесу та попередження порушення прав працівників під час дії воєнного стану, надає консультаційну допомогу суб’ктам господарювання про розширення реалізації проекту Держпраці щодо підтримки релокованих підприємств на всі регіони України, включаючи Хмельницьку область, та всі категорії суб’єктів господарювання.

Спосіб надання консультативної допомоги буде узгоджено із суб’єктом господарювання. Це можуть бути: безпосередній візит відповідного спеціаліста, особистий прийом у приміщенні територіального органу, письмова консультація, вебінар, семінар тошо.

Форма звернення для тримання консультаційної підтримки, а також відповідь на найактуальніші питання застосування трудового законодавства, зокрема і у воєнний час, знаходиться на порталі pratsia.in.ua.

Контактна особа Управління для узгодження взаємодії з вказаних питань: начальник відділу організаційно-аналітичного забезпечення Роздорожний Віталій Олександрович (моб. 0984393208)

Возможно, это изображение 1 человек

Охват (люди)