26.07.2022 Відбулась чергова вісімнадцята сесія восьмого скликання

Дата: 26.07.2022 17:08

В порядку денному сесії були розглянуті наступні питання:

1. Про внесення змін до складу лічильної комісії Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області

2. Про виконання  сільського бюджету Щиборівської сільської  ради за І квартал 2022 року

3.Про виконання плану роботи Щиборівської сільської ради  за І півріччя 2022 року

4. Про план роботи Щиборівської сільської ради на ІІ півріччя 2022 року

5. Про внесення змін до рішення №10 першої сесії від 08.12.2020 року «Про постійні комісії Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області»

6. Про затвердження структури виконавчих органів Щиборівської сільської ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів в новій редакції.

7. Про  перейменування вулиць в  населених пунктах Щиборівської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області

8. Про відмову в наданні пільг ПАТ «Українська залізниця» зі  сплати земельного податку на 2023 рік

9. Про відмову в наданні пільг Квартирно – експлуатаційному відділу міста Хмельницького зі  сплати  земельного податку на 2023 рік

10. Про внесення змін до рішення сільської ради від 27.04.2022 №2

«Про встановлення на території Щиборівської сільської ради місцевих податків і зборів »

11. Про дострокове розірвання договору оренди частини  нерухомого майна

12. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на невитребувані земельні частки (паї) та передачі їх в оренду СК «Кузьминський», які розташовані на території Щиборівської сільської ради за межами населеного пункту с. Кузьмин Хмельницького району Хмельницької області.

13. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на невитребувані земельні частки (паї) та передачі їх в оренду ТОВ «Агрокрай», які розташовані на території Щиборівської сільської ради за межами населеного пункту с. Кузьмин Хмельницького району Хмельницької області.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель та передачі їх в оренду ТОВ «Агрокрай», що розташовані на території Щиборівської сільської ради за межами населеного пункту с. Кузьмин Хмельницького району Хмельницької області.

15. Про внесення змін до рішення позачергової тринадцятої сесії сільської ради восьмого скликання №19 від 10 лютого 2022 року

16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації, земель сільськогосподарського призначення, ТОВ «АГРОПАРТНЕР-1», які розташовані на території Щиборівської сільської ради за межами населених пунктів,  Хмельницького району Хмельницької області.

17.Про надання дозволу на викуп земельної ділянки ТОВ «КРАСИЛІВРЕМБУД», які розташовані на території Щиборівської сільської ради за межами населених пунктів,  Хмельницького району Хмельницької області.

18.Про внесення змін до договору оренди землі