Виїзд чоловіка за кордон, який є батьком трьох і більше дітей, виїхати за кордон без дітей

Дата: 15.08.2022 08:12

Виїзд чоловіка, який є батьком трьох і більше дітей, в тому числі і від різних шлюбів: ЗУ «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», абзац четвертий ст. 23 визначено таку категорію, як жінки та чоловіки, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років.

Визначальним фактором є не батьківство, а саме утримання трьох і більше дітей.

Для перетину кордону на даній підставі необхідно надати підтверджуючі документи на утримання трьох і більше дітей віком до 18 років.

Такими документами можуть бути:

-свідоцтва про народження дітей (трьох і більше);

-свідоцтво про реєстрацію шлюбу з матір’ю дітей (трьох і більше) та, відповідно, свідоцтва про народження цих дітей;

-рішення суду про розірвання шлюбу та визначення місця проживання дітей з батьком;

-рішення суду про розірвання шлюбу та рішення органу опіки та піклування про визначення місця проживання дітей з батьком;

-посвідчення батька багатодітної сім’ї.

Також слід врахувати, що якщо чоловік не проживає однією сім’єю зі своєю дитиною (дітьми), необхідно надати докази утримання такої дитини (дітей).

Для чоловіка, який є батьком трьох і більше дітей, можна перетинати кордон за наявності свідоцтва про народження дітей (трьох і більше) або нотаріально завіреної їх копії (без самих дітей).

У разі якщо виникатимуть питання, Ви можете звертатися за конмультаціями до сектору “Красилівське бюро правової допомоги” за адресою м.Красилів, вул.тетральна 1, або за номерами телефонів 4-26-60, 0 800 213 103.