29 серпня – День пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Дата: 29.08.2022 15:54

Впродовж багатьох століть українці доводили, що є єдиною та потужною силою, яка  здатна відстоювати свою честь та боронити країну від агресора. Нині, як і нашим предкам, нам знову доводиться відстоювати своє право жити в суверенній та незалежній країні. На жаль, зі зброєю в руках!
Пам’ятаємо ціну, яку заплатив і продовжує платити сміливий та відданий український народ у боротьбі за свободу та незалежність, за краще майбутнє для наших дітей та наступних українських поколінь.
Шануємо та пам'ятаємо кожного... Низько схиляємося перед нашими Героями Віктором Садовцем та Олександром Кшевіцьким, які втратили свої життя задля щасливого майбуття України.
Вічна пам?ять полеглим Героям!
Вічна слава живим!
Слава Україні!