Щирі вітання з Днем захисників і захисниць України, Днем українського козацтва та  Святом Покрови Божої Матері!

Дата: 14.10.2022 12:57

У цей знаменний день, який оповитий благодаттю, маємо змогу попросити у Божої Матінки захисту для України, кожного воїна-захисника, який стійко стоїть на сторожі забезпечення територіальної цілісності нашої неньки-України, та цивільного населення, що день у день, дивлячись смерті у вічі,  сміливо вистоює та, по-своємо, тихо, допомогаючи один одному та ЗСУ, виборює довгоочікувану перемогу.

Великий уклін нашим захисникам і захисницям! Саме завдяки сміливим синам і донькам України вдається впевнено деокуповувати захоплені ворогом території. Їхня мужність, рішучість, завзятість, професіоналізм є тим локомотивом, який впевнено рухає Україну до перемоги. Наші бійці за свободу та мир – нащадки славних козаків, тому на генетичному рівні у них загострено почуття патріотизму, толерантності, національної свідомості, тому за ними – безумовне досягнення поставлених цілей! Героями нескореної України захоплюється весь світ, їм вдячний кожен українець!

Нехай величний день дарує вам, наші любі воїни, здоров’я, безмежне щастя, радість, міць сили і духу, непохитну віру у світле майбуття! Перемога за вами, перемога за нами, українцями!!!

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,

Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.

Одна від Заходу й до Сходу, володарка земель і вод –

Ніхто не ділить хай народу, бо не поділиться народ.

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,

Бо ти єдина, Україно, бо ти на світі в нас одна.