Шановні працівники соціальної сфери!

Дата: 04.11.2022 15:19

Шановні працівники соціальної сфери! Щиросердечно вітаю вас із професійним святом! Це свято всіх, хто присвятив себе відповідальній та благородній професії. Мабуть, жодна з них не потребує стільки душевних сил, самовіддачі, милосердя та енергії. На вас покладено високу відповідальність – піклуватися про тих, хто не має змоги самостійно впоратися з життєвими негараздами, кому потрібна підтримка. Тож дякую за вашу благородну працю, теплоту, підтримку, небайдужість та увагу, за надію, яку ви даруєте підопічним! Бажаю міцного здоров'я, сил та енергії, оптимізму, сімейного щастя, успішної роботи та мирного неба над головою.

За високий професіоналізм, відповідальність, вміння працювати з людьми різного віку, різних категорій, самовіддане служіння обраній справі та з нагоди відзначення професійного свята було нагороджено грамотами соціальних робітників та фахівця із соціальної сфери.

Возможно, это изображение 2 человека, люди стоят и в помещении

Возможно, это изображение 3 человека, люди стоят и в помещении