"Гвардія наступу" продовжує набір добровольців

Дата: 03.03.2023 19:17

Для посилення української сили оборони саме у наступальних діях зі звільнення усіх окупованих територій ,високовмотивованими воїнами держава розпочала національну кампанію з рекрутингу. Вона спрямована винятково на найм вмотивованих людей, які добровільно записуються до тих бригад, що найкраще відповідають їм за ідеологією та цінностями.

8 березня  в 15:00 у приміщенні будинку культури с. Кузьмин Щиборівської територіальної громади буде проведено захід у рамках проєкту «Гвардія наступу».

Зустріч буде проведено під керівництвом секретаря Щиборівської сільської ради Руслана Бирдіна.

У заході візьмуть участь працівники сілької ради, закладів освіти, фермерських господарств та місцевих жителів.

Присутніх ознайомилять із умовами вступу до бригад, проходження служби, пакету соціальних гарантій для бажаючих проходити службу.

Загалом триває запис до 8 бригад з добровольців. Національна гвардія України запрошує у «Буревій», «Червону калину», «Кара-Даг», «Рубіж», «Спартан» та легендарний «Азов». У Державній прикордонній службі України добровольців чекають у бригаді «Сталевий кордон». У Національній поліції України – у штурмовій бригаді «Лють».

Комплектування цих бригад ґрунтується саме на наборі високомотивованих кадрів. Головна увага при відборі – на особистостях. На людях, які здатні самостійно ухвалювати рішення, мотивованих звільняти українську землю та наших людей.

Долучитися до «Гвардії наступу» можна онлайн, заповнивши заявку на сайті storm.mvs.gov.ua, або офлайн – звернувшись до Центрів надання адмінпослуг за адресами:

– м. Хмельницький, вул. Соборна, 16;

– м. Хмельницький, вул. Грушевського, 86;

– м. Кам’янець-Подільський, майдан Відродження, 1;

– м. Шепетівка, вул. Островського, 6.

Телефон "гарячої лінії", де можна проконсультуватися і отримати інформацію: 0800 10 0020.

Головне бажання українців цього року – Перемога. Долучившись до нових підрозділів, кожен може зробити свій внесок у нашу спільну справу та наблизити день Перемоги України.

Разом до перемоги!

Слава Україні! Героям Слава!